لینک شبــــــــــکه های اجتماعی

قبل از انتخاب قفل الکتریکی، نوع درب خود را نیز در نظر بگیرید!

مزایای قفل الکتریکی بسیار زیاد است. آنها را می توان با کلید واژه ها، کلمات عبور و یا به صورت بیومتریک باز کرد .به جای کلید های سنتی که به راحتی گم می شوند و یا قابلیت کپی دارند. هنگام انتخاب نوع قفل الکتریکی، مواد سازنده درب نقش مهمی ایفا می کنند. این موضوعی بود که Fermax در پست اخیر وبلاگش مطرح کرد . 

 مواد مختلفی وجود دارد که از آن درب ها ساخته می شوند. شامل چوب، شیشه و آهن. این پست یکی از عوامل مهم در تصمیم گیری در مورد انتخاب نوع قفل الکتریکی برای نصب را شرح می دهد.
 
بسیاری از مردم معتقدند که یک درب با کیفیت بالا و با قیمت مناسب معادل امنیت بیشتر برای هر مکانی است. اما آنچه آنها نمی دانند این است که  قفل درب باید داخل درب باشد و شناخت مواد سازده درب اهمیت بالایی دارد. قبل از نصب یک قفل ، لازم است از مواد درب و دیگر ویژگی های درب بیشتر بدانیم. این فرآیند نصب را نیز تسهیل می کند و بدینصورت شما می توانید بهترین پروسه قفل درب را برای پروژه خود انتخاب کنید.
 
در پست وبلاگ انواع مختلف درهای موجود در بازار امروز ذکر شده است، و نوع قفل Fermax بهترین و مناسب ترین انتخاب می باشد. 
درهای چوبی و شیشه ای
 
با توجه به این پست، اگر درب از چوب ساخته شده باشد، استفاده از قفل زاویه ای توصیه می شود، و محصولات Fermax برای این نوع درب ها مناسب هستند. این محصولات شامل محافظ های Fermax 1001 و 1002 و قفل های سری Reversible Universal می باشد.
 
در مورد درب های شیشه ای که برای ساختمان های تجاری و یا محیط کسب و کار مناسب هستند. انتخاب نوع قفل بستگی به این دارد که آیا درب شیشه ای دو لایه است یا یک لایه و همچنین اینکه آیا قفل باید به طور مستقیم روی سطح نصب شود؟ یا روی فلاشینگ نصب شده در داخل آن؟
 
با توجه به گفته Fermax ، قفلهای بازدارنده درب برای دربهای دو لایه شیشه ای سری C و سری الکترومغناطیسی توصیه شده است. نصب سری C با استفاده از یک چسب سیلیکون قوی و پیچ که به راحتی شیشه را می پوشاند، انجام می گیرد. مدل دیگری در این سری کروم است. در مورد درب شیشه ای یک لایه توصیه می شود که از قفل درب های مجموعه سری CII قفلی را انتخاب کنید، که باید در کادر شیشه قرار داده شود. توجه داشته باشید که این نوع قفل درب را نمی توان در حال چرخش استفاده کرد.
  درب ضد پنیک
 به گفته این پست، این درها عمدتا به عنوان خروجی های اضطراری استفاده می شوند و کلید قفل الکتریکی برای راحتی کاربری آنها مناسب است. برای این نوع درها توصیه می شود که سری های P-Series از Fermax مناسب برای نصب روی سطح استفاده شود . این نسخه از قفلها برای در های راست و چپ، با چفت مقعر سازگار با قفل پنیک مناسب است.
  درب آلومینیوم / PVC
 درب آلومینیوم یا PVC بیشتر در خانه ها یافت می شود. برای این درها، توصیه می شود که سری 2003 از Fermax استفاده شود اگر قفل قبلا در سطح نصب شده است. این قفلها اهرم ثابت برگشت پذیر پنهان برای قفل های بدون لبه است. اگر قفل نصب شده از مدلهای فلاشینگ است، بهتر است سری قفلهای Universal Series 900 را انتخاب کنید.
 درب های آهن و فرفورژه
 درنهایت درهای سنگین وجود دارند، مخصوصا آنهایی که از آهن یا فرفورژه ساخته شده اند. برای آن مدل از درب ها، قفل باید قوی و محکم باشد. قفل درب های منایسب برای این دربها سری 500 است. نوع خروجی قفل دارای قفل فولادی قوی شده است که میتواند تا 800 کیلوگرم ضربه را تحمل کنند. علاوه بر این، این قفل برای مناطقی با رفت و آمد و دسترسی بالا توصیه می شود. Fermax می گوید: این سری شامل یک خروجی کابل برای نصب آسان و تنها با یک اتصال است.
 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • اندازه قلم

درباره ی نوآوران

گروه نوآوران حفاظت با بیش از ده سال سابقه ی اعضای هیات مدیره در حوزه امنیت و ایمنی، در سال ۹۲ فعالیت رسمی خود را با انتشار نشریه "نوآوران" آغاز نمود. در ابتدا، این نشریه به صورت آگهی نامه و پس از مدتی با اخذ مجوز از وزارت ارشاد، بصورت نشریه به فعالیت خود ادامه داد.

حاصل ۴ سال تلاش این مجموعه:
- حضور در نمایشگاههای مختلف اعم از: ۴ دوره نمایشگاه ایپاس( حفاظتی امنیتی پلیس )، ۳ دوره نمایشگاه اصفهان، نمایشگاه مشهد، اینترسک دبی، نمایشگاه قائمشهر و ...
- حضور و پوشش خبری دهها سمینار، دوره آموزشی و کنفرانسهای خبری مختلف
- انتشار ویژه نامه "رستاک" جهت توزیع در نمایشگاهها
- چاپ و انتشار دو دوره روزنامه رسمی نمایشگاه ایپاس( حفاظتی امنیتی پلیس )

خدمات سایت نوآوران