لینک شبــــــــــکه های اجتماعی

سیستم های امنیتی بوش درجهت تبدیل شدن به فن آوری های ساختمانی بوش

در تاریخ 1 مارس 2018، بخش سیستم های امنیتی Bosch به عنوان فن آوری های ساختمانی بوش شناخته خواهد شد. در روند ادغام سیستمها، در حال حاضر سیستم های امنیتی Bosch به مشتریان خود چیزی بیشتر از راه حل های امنیتی، ایمنی و ارتباطات ارائه می دهد.

Gert van Iperen ، رئیس بخش سیستم های امنیتی Bosch می گوید: ما می خواهیم دامنه نمونه کارها نیز بهتر و گسترده تر گردد. این تقسیم شامل دو واحد اداری مجزا، تجارت جهانی محصول و تجارت منطقه ای و خدمات یکپارچه است که در هشت کشور کار می کنند.
در این هشت کشور، واحد یکپارچه سازی سیستم راه حل های یکپارچه برای ساختمان های تجاری را فراهم می کند. بسته به نوع منطقه، نمونه کارها شامل امنیت ساختمان ، خدمات انرژی و اتوماسیون ساختمان می باشد. برای مشتریان، این به معنی برنامه ریزی، نصب و بهره برداری از راه حل ها، و همچنین خدمات اضافی، از یک منبع واحد است.
محصول کسب و کار - در آینده به نام سیستم امنیتی بوش و سیستم های ایمنی شناخته خواهد شد تا به عنوان یک تامین کننده جهانی ویدئویی، هشدار نفوذ، زنگ هشدار آتش ، و سیستم های صوتی زنگ ، عمل کند، و همچنین سیستم های کنترل دسترسی و مدیریت نرم افزار ، همه تحت نام تجاری بوش می باشند. چارچوب اصلی آنها سیستم های حرفه ای صوتی و سیستمهای کنفرانس برای انتقال صدا و موسیقی می باشد. این محصولات به طور انحصاری و جهت یکپارچه سازی سیستم از طریق نمایندگی های عمده فروش توزیع می شوند.

راه حل یکپارچه از طریق یک منبع واحد: واحد امنیتی جدید

van Iperen می گوید: در کسب و کار مربوط به هر محصول ، سیستم های امنیتی Bosch سیستم های ویدئویی، سیستمهای تشخیص نفوذ و همچنین واحد کنترل دسترسی و کنترل نرم افزار برای تشکیل یک واحد کسب و کار واحد، به نام امنیت، ادغام خواهند شد. بوش در ایجاد این حرکت، یه تقاضای رو به رشد راه حل های امنیتی ویژه و یکپارچه پاسخ می دهد. در ترکیب این سه واحد تجاری، هدف این است که اطمینان حاصل کنیم که نیازهای مشتریانمان را حتی در آینده بهتر پاسخ خواهیم داد. در سال های آینده، ما می خواهیم روند تغییرات ایجاد شده توسط اینترنت اشیا را فعالتر ، و همچنین تمرکز بر روی ارتباطات، راه حل های یکپارچه و خدمات را افزایش دهیم. و این حرکت به طور همزمان ما را در رقابت قدرتمندتر خواهد ساخت.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در یکشنبه, 27 اسفند 1396 ساعت 16:00
  • اندازه قلم

درباره ی نوآوران

گروه نوآوران حفاظت با بیش از ده سال سابقه ی اعضای هیات مدیره در حوزه امنیت و ایمنی، در سال ۹۲ فعالیت رسمی خود را با انتشار نشریه "نوآوران" آغاز نمود. در ابتدا، این نشریه به صورت آگهی نامه و پس از مدتی با اخذ مجوز از وزارت ارشاد، بصورت نشریه به فعالیت خود ادامه داد.

حاصل ۴ سال تلاش این مجموعه:
- حضور در نمایشگاههای مختلف اعم از: ۴ دوره نمایشگاه ایپاس( حفاظتی امنیتی پلیس )، ۳ دوره نمایشگاه اصفهان، نمایشگاه مشهد، اینترسک دبی، نمایشگاه قائمشهر و ...
- حضور و پوشش خبری دهها سمینار، دوره آموزشی و کنفرانسهای خبری مختلف
- انتشار ویژه نامه "رستاک" جهت توزیع در نمایشگاهها
- چاپ و انتشار دو دوره روزنامه رسمی نمایشگاه ایپاس( حفاظتی امنیتی پلیس )

خدمات سایت نوآوران