لینک شبــــــــــکه های اجتماعی

29 مرداد 1397

در ابتدای این نشست آقای مهندس شنتیایی ریاست محترم اتحادیه سراسری ضمن عرض خیر مقدم، هدف از برگزاری این نشست را ایجاد ارتباطات و شبکه سازی و تبادل کالا و تجهیزات و چگونگی انجام آن بیان کردند.
همچنین ایشان عنوان داشتند که از تعهدات و وظایف اتحادیه، توسعه بازار است که در جلسات مختلف مورد بررسی قرار گرفته است؛ در این مقطع زمانی که اقتصاد کشور در شراط خاصی قرار گرفته است، باید این تعهد به سرانجام برسد.

ادامه مطلب...
29 مرداد 1397 خواندن 67 دفعه

مطابق با استانداردهای عمومی(استاندارد اروپا EN 54-16) و سیستم صدای زنگ صوتی با کیفیت صدای حرفه ای و تاخیر زمانی کم 

بسیار انعطاف پذیر در اندازه سیستم و سطوح انحراف

مهندسی در زمان واقعی برای پیکربندی و تعمیر و نگهداری بدون راه اندازی مجدد سیستم

ادامه مطلب...
20 مرداد 1397

در این جلسه که از رسانه های تخصصی صنعت حفاظت الکترونیک ، فناوری اطلاعات و ارتباطات حضور داشتند.

ادامه مطلب...
07 مرداد 1397 خواندن 103 دفعه

همانگونه که داده های تولید شده و ذخیره شده همچنان به سرعت در حال افزایش هستند، دستورالعمل های مربوط به حفاظت از اطلاعات کلی (GDPR) نیز به وجود آمده اند، بنابراین سیستم های سازگار باید خطراتی را که در امنیت داده های نظارت تصویری دخیل هستند را درک کنند.

ادامه مطلب...
07 مرداد 1397 خواندن 118 دفعه

با افزایش تعداد دستگاه هایی که به یکدیگر متصل هستند و اطلاعات را در سرعت های بالا جمع آوری می کنند، جهان نیز به سرعت در حال نزدیک شدن به عصری ست که اطلاعات در آن بسیار حیاتی است. بر خلاف گذشته که مکان ذخیره سازی در مکان های دور افتاده بود و به ندرت می شد به انها دسترسی پیدا کرد، اما در حال حاضر داده ها در جهت عملکرد مطلوب برنامه های کاربردی، نقش مهمی در زندگی روزمره مردم دارند.

ادامه مطلب...
07 مرداد 1397 خواندن 103 دفعه

سیستم های کنترل صنعتی (ICS)، که اشاره به دستگاه ها، شبکه ها، سیستم ها و کنترل ها دارد و در جهت خودکار سازی فرآیندهای کارخانه استفاده می شود، یکی از مهمترین موارد آسیب پذیر در مورد امنیت سایبری است.. حملات سایبری در بخش تولید می تواند اثرات ویران کننده ای داشته باشد، زیرا به مسائل ایمنی، خرابی و نقص های محصول منجر می شود. از این رو بسیار مهم است که تولیدکنندگان آسیب پذیری ها و بهترین شیوه ها را برای اطمینان از امنیت درک کنند.  

ادامه مطلب...
صفحه1 از11

درباره ی نوآوران

گروه نوآوران حفاظت با بیش از ده سال سابقه ی اعضای هیات مدیره در حوزه امنیت و ایمنی، در سال ۹۲ فعالیت رسمی خود را با انتشار نشریه "نوآوران" آغاز نمود. در ابتدا، این نشریه به صورت آگهی نامه و پس از مدتی با اخذ مجوز از وزارت ارشاد، بصورت نشریه به فعالیت خود ادامه داد.

حاصل ۴ سال تلاش این مجموعه:
- حضور در نمایشگاههای مختلف اعم از: ۴ دوره نمایشگاه ایپاس( حفاظتی امنیتی پلیس )، ۳ دوره نمایشگاه اصفهان، نمایشگاه مشهد، اینترسک دبی، نمایشگاه قائمشهر و ...
- حضور و پوشش خبری دهها سمینار، دوره آموزشی و کنفرانسهای خبری مختلف
- انتشار ویژه نامه "رستاک" جهت توزیع در نمایشگاهها
- چاپ و انتشار دو دوره روزنامه رسمی نمایشگاه ایپاس( حفاظتی امنیتی پلیس )

خدمات سایت نوآوران